23.06.2026 10:49
ЖКГ

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду, працівники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» продовжують очищати дахи будівель від бурульок, що створюють загрозу для мешканців.
З початку 2026 року комунальники вже прибрали бурульки з 33 будівель у Салтівському, Немишлянському та Київському районах. Загальна довжина очищених льодових наростів сягнула майже 1,1 км.
Роботи тривають щоденно, щоб убезпечити мешканців та уникнути нещасних випадків у центрі та на околицях міста.
