Голос прифронтових міст та громад почали чути в уряді - Ігор Терехов

Про це мер Харкова Ігор Терехов розповів в ефірі національного телемарафону.
Голос прифронтових міст та громад почали чути в уряді - Ігор Терехов
Як повідомляє РЕДПОСТ, Асоціація прифронтових міст та громад, створена у вересні 2025 року, продовжує працювати над лобіюванням своїх інтересів. 
 
Лідер організації, мер Харкова Ігор Терехов, розповів, що зараз до Асоціації входять близько 300 громад. Результатами роботи вже стали зміни у формуванні державного бюджету, у роботі бізнесу. Також АПМГ продовжує виступати проти введення 20% ПДВ для малого бізнесу, який фактично забезпечує життя на місцях.
 
«Голос прифронтових міст та громад почали чути в уряді, і це гарний знак. Ми знаходимося в дуже важких умовах, і нам необхідна підтримка. Для цього також були підписані меморандуми з громадськими організаціями, і, крім того, Асоціація співпрацює з низкою міжнародних організацій. Після завершення війни саме ми маємо стати рушіями відбудови всієї України», - наголосив Ігор Терехов.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме