Комунальники Харкова продовжують боротьбу зі снігом (фото)

КП "Шляхрембуд" за минулу добу вивезло близько 1,4 тис. куб. м снігу. На черзі – очищення вулиць та прибудинкових територій.

Новини Харковаґ: КП "Шляхрембуд" вивезло 1,4 тис. куб. м снігу

Як повідомляє РЕДПОСТ, минулої доби комунальне підприємство "Шляхрембуд" вилучило з доріг міста близько 1,4 тисячі кубічних метрів снігу.

Працівники підприємства продовжують роботу з упорядкування вулично-дорожньої мережі та прибудинкових територій.

Новини Харковаґ: КП "Шляхрембуд" вивезло 1,4 тис. куб. м снігу Новини Харковаґ: КП "Шляхрембуд" вивезло 1,4 тис. куб. м снігу

Сьогодні для очищення міста від снігу задіяно 1830 працівників та 177 одиниць спеціалізованої техніки КП "Шляхрембуд".

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що в Харкові триває прибирання снігу після рясного снігопаду (фото).

Тэги:  сніг, харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме