Еліна Світоліна виграла турнір WTA 250 в Окленді

Харківська тенісистка здобула 19-й титул у своїй кар'єрі, обігравши у фіналі китаянку Ван Сіньюй.

Еліна Світоліна

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Kharkiv SPORT City, Еліна Світоліна стала чемпіонкою турніру WTA 250, що проходив у новозеландському місті Окленд.

У фінальному матчі одиночного розряду Світоліна зустрілася з представницею Китаю Ван Сіньюй. За результатами гри, українська спортсменка здобула перемогу з рахунком 6:3, 7:6 (8:6).

Цей титул став 19-м в професійній кар'єрі Еліни Світоліної.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Катерина Садурська втретє поспіль визнана найкращою спортсменкою у неолімпійських видах спорту.
Тэги:  спорт, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме