Поліція Харківщини надає допомогу водіям під час негоди

Через ускладнення погодних умов у Харківській області правоохоронці посилили заходи з надання допомоги учасникам дорожнього руху.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Як зазначають у поліції, у складних погодних умовах працівники відділення поліції № 2 Богодухівського районного відділу поліції допомагають водіям, чиї транспортні засоби застрягли у снігових заметах або не можуть самостійно рухатися через ожеледицю.
 
 
Поліцейські витягують автомобілі, контролюють дорожню обстановку та вживають необхідних заходів для забезпечення безпеки на автошляхах області.
 
У поліції Харківщини наголошують на необхідності дотримання правил дорожнього руху, безпечної швидкості та дистанції, використання зимових шин, а також радять за можливості обмежити поїздки під час погіршення погоди.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що за прогнозами синоптиків, протягом доби на території області очікується циклон із мокрим снігом та сильним вітром.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме