Харківські комунальники 1 січня продовжують прибирати сніг

Працівники метрополітену долучилися до прибирання міста після снігопаду.
 
1 січня співробітники КП «Харківський метрополітен» проводять роботи з прибирання снігу в Харкові, передає РЕДПОСТ.
 
130 працівників очищають території біля входів до підземних переходів станцій метро та обробляють їх піщано-сольовою сумішшю.
 
Також близько 60 працівників управління інфраструктури наземного транспорту за участі 13 одиниць спецтехніки розчищають зупинки громадського транспорту та прилеглі території в різних районах міста.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники опрацювали понад 6 тис. звернень від містян.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме