Харківські комунальники опрацювали понад 6 тис. звернень від містян

Якими роботами займалися фахівці підприємства розповіли та показали у харківському КСП «Інженерні мережі».
Опрацювали понад 6 тис. звернень від містян комунальники: Новини Харкова
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, за минулий тиждень комунальники
  • загалом за тиждень опрацювали понад 6,4 тис. звернень від харків’ян.
  • відремонтували більше 160 домофонів
  • відновили роботу 28 приладів обліку електроенергії.
  • виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, управління доступом до найпростіших укриттів тощо. 
  • продовжували контролювати виконання ремонтних робіт усіма комунальними службами. 

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости