Після прибуття до вказаної у повідомленні будівлі в Салтівському районі, поліцейські охорони виявили у підвалі громадянина, який вирізав близько 15 метрів кабелю.
Своїми діями 36-річний місцевий мешканець не лише завдав збитків компанії, а й залишив без зв’язку багатьох містян.
Працівники поліції охорони передали правопорушника слідчо-оперативній групі.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Перевіряється причетність зловмисника до інших аналогічних злочинів. Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру у вчиненні вищевказаного правопорушення.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині
викрили ще одного працівника моргу, причетного до обкрадання загиблих воїнів.