У Харкові ввели графіки аварійних відключень електроенергії

У місті та області застосовано аварійні відключення для стабілізації енергомережі. Погодинні відключення продовжують діяти.
У Харкові ввели графіки аварійних відключень електроенергії

У Харкові та Харківській області введено графіки аварійних відключень електроенергії для стабілізації ситуації в енергомережі. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

Одночасно продовжують діяти графіки погодинних відключень.

Влада та енергопостачальні компанії просять мешканців з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що внаслідок дев’ятої масованої атаки ворога на енергосистему України без електропостачання залишились споживачі у низці регіонів, тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости