Зловмисник вимагав передати 300 тисяч гривень, а для залякування погрожував підпалити магазин, що належить заявнику.
Порушник неодноразово виходила на зв’язок із потерпілим, продовжуючи тиск, та наполягав на передачі грошей.
У результаті проведених оперативних заходів було встановлено особу, причетну до неправомірних дій. Фігурантом виявився 34-річний місцевий житель. Під час передачі обумовленої суми коштів зловмисника було затримано в процесуальному порядку поблизу одного з населених пунктів Берестинського району.
Слідчі повідомили порушнику про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 12 років позбавлення волі.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині
викрили ще одного працівника моргу, причетного до обкрадання загиблих воїнів.