Комунальники Харкова ліквідовували слизькі ділянки доріг

Упродовж вихідних працівники КП «Шляхрембуд» продовжували утримувати міську інфраструктуру Харкова.
 
У зв’язку з пониженням температури повітря на окремих ділянках пішохідних зон утворилися слизькі місця, передає РЕДПОСТ.
 
Комунальники вживали заходів для забезпечення безпечного пересування містян.
 
Крім того, тривали роботи з прибирання дворів від сміття та залишків листя.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині за кілька годин відновили газопостачання для 68 родин.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме