Ігор Терехов відзначив активістів ветеранського руху

Міський голова Ігор Терехов провів зустріч з представниками громадської організації «Організація ветеранів України Салтівського району міста Харкова».
Ігор Терехов відзначив активістів ветеранського руху
Як повідомляє РЕДПОСТ, у заході взяли участь близько 70 членів організації, заступник міського голови Неллі Цибульник, представники департаментів міської ради та райадміністрації.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
На зустрічі порушувалися актуальні питання життєдіяльності Салтівського району, соціального захисту ветеранів, стану житлово-комунальної інфраструктури, а також подальшої співпраці міської влади з ветеранськими організаціями. 
 
Ігор Терехов подякував ветеранській спільноті за стійкість, небайдужість і щоденну роботу в надзвичайно складних умовах. Міський голова наголосив, що саме такі організації є важливою опорою для міста.
 
Відзначив активістів ветеранського руху Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив активістів ветеранського руху Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив активістів ветеранського руху Ігор Терехов: Новини Харкова
 
«Усім непросто, але місто робить усе можливе в цих умовах. Для мене важливо, що ви залишаєтеся активними, допомагаєте людям, підтримуєте наших захисників, займаєтеся гуманітарною роботою», - зазначив мер.
 
Відзначив активістів ветеранського руху Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Відзначив активістів ветеранського руху Ігор Терехов: Новини Харкова
 
Ігор Терехов вручив Подяки міського голови активістам ветеранського руху.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ  писав, що Харків продовжує реалізовувати проєкти децентралізації критичної інфраструктури, що особливо важливо в умовах регулярних проблем з електропостачанням.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме