Харківські комунальники здали вже більшще 800 літрів донорської крові (фото)

Робітники КП «Харківські теплові мережі» та КП «Харківводоканал» вчергове долучилися до шляхетної справи.
Здали більше 800 літрів донорської крові комунальники: Новини Харкова
 
Робітники комунальних підприємств здали кров на потреби військових, передає РЕДПОСТ.
 
Здали більше 800 літрів донорської крові комунальники: Новини Харкова
 
Здали більше 800 літрів донорської крові комунальники: Новини Харкова
 
Здали більше 800 літрів донорської крові комунальники: Новини Харкова
 
Загалом на об'єднаному підприємстві нараховується понад 600 постійних донорів. А від початку повномасштабного вторгнення РФ працівники КП «ХТМ» здали понад 800 л крові.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме