На Харківщині юнак вкрав у жінки 44 тисячі гривень

Наприкінці листопада до поліції звернулася 92-річна мешканка села Золочівської громади із заявою про крадіжку грошей з її домоволодіння.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
У ході досудового розслідування оперативникам вдалося встановити особу зловмисника. Як з’ясувалося, 19-річний хлопець запропонував допомогти літній жінці по господарству. 
 
Перебуваючи в оселі потерпілої, зловмисник побачив гроші в сумі 44 000 гривень та заволодів ними.
 
 
Наразі молодику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. 
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області чоловік зв'язав жінку та пограбував її.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме