Як повідомляє
РЕДПОСТ, на Харківщині роблять все можливе, щоб
стабілізувати ситуацію після ворожого обстрілу однієї з дамб області. Є ризики підтоплення населення.
Плани реагування у нас готові ще з 2022 року. У разі погіршення ситуації під відселення може потрапити близько 13 тисяч людей, з них 3,5 тисячі – це маломобільні люди.
Наявні ресурси дозволять провести евакуацію своєчасно і організовано. Буде забезпечений транспорт і місця для тимчасового проживання.
Тривають евакуаційні заходи з Куп'янського та Ізюмського районів:
-
за добу вивозиться біля 50 людей.
-
в усій Куп’янській громаді залишається понад 1200 людей, у Борівській – близько 800.