На північ від Харкова села залишилися без газу: подробиці

Через атаку ворога на газорозподільну систему тимчасово без газопостачання залишились села Золочівської громади. Мешканців просять перекрити крани перед газовими приладами.

газ

У прикордонних населених пунктах Золочівської громади пошкоджено один із об’єктів газорозподільної системи. Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Харківську філію «Газмережі».

Внаслідок аварійної ситуації тимчасово без газу залишились села Гур’їв Козачок, Івашки, Одноробівка та Перовське.

Мешканців закликають самостійно перекрити крани перед газовими приладами. Відновлювальні роботи розпочнуть одразу після припинення обстрілів.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що аварійні відключення на Харківщині введені через складну ситуацію в енергосистемі.

 

Тэги:  газ, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме