Викрили двох харків'ян, які обкрадали пошкоджені будинки під час комендантської години

Правоохоронці встановили двох мешканців Харкова, які в комендантську годину проникали до квартир у зруйнованих будинках та вивозили техніку, меблі й інше майно для подальшого продажу.

Двоє харків'ян обкрадали пошкоджені будинки

У Харкові правоохоронці викрили двох чоловіків, яких підозрюють у крадіжках із пошкоджених будинків. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.

За даними слідства, вони проникали до квартир у комендантську годину та вивозили звідти побутову техніку, меблі, сантехніку та інші речі, після чого продавали викрадене через онлайн-платформу оголошень.

У вересні до поліції звернувся 72-річний мешканець багатоповерхівки на вулиці Метробудівників. Його будинок був пошкоджений внаслідок збройної агресії рф, а з квартири зникло майно. На місці події слідчі зафіксували зламані двері, порушену обстановку та відсутність техніки й інших предметів.

Двоє харків'ян обкрадали пошкоджені будинки

Під час оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до злочинів можуть бути причетні двоє харків’ян віком 49 та 54 роки. За даними слідства, вони пересувалися на автомобілі, підбирали квартири, які залишалися придатними для проникнення, зламували двері інструментами й забирали з приміщень техніку, меблі, сантехнічні елементи, батареї та інші речі.

Викрадене вони доставляли до власних квартир і до гаража на вулиці Академіка Павлова, де зберігали перед продажем.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили речові докази. Обом чоловікам повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ (крадіжка). Максимальне покарання за цією статтею – до восьми років позбавлення волі.

Двоє харків'ян обкрадали пошкоджені будинки

Наразі слідство готує клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Поліція також перевіряє можливу причетність підозрюваних до інших аналогічних епізодів.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що обвинувальний акт проти банди з трьох харків'ян, які протягом квітня–серпня 2025 року систематично обкрадали приватні будинки на сотні тисяч гривень, скеровано до суду.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме