Комунальні підприємства Харкова працюють у посиленому режимі, незважаючи на постійні ворожі атаки - Ігор Терехов

Мер Харкова Ігор Терехов подякував фахівцям комунальних і профільних служб, які забезпечують життєдіяльність у місті.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, в ефірі «Радіо НВ» Ігор Терехов зазначив, що муніципальні підприємства постійно працюють та взаємодіють з державними установами для ефективної діяльності, зокрема під час усунення наслідків обстрілів.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
«Ми всі допомагаємо одне одному. Наші комунальні служби - найкращі в Україні! В перші дні війни під кулями комунальники прибирали, вивозили сміття. Пам’ятаю, як було влучання в сміттєвоз, але ніхто не злякався. Всі уламки витягли з машини та поїхали наступного дня далі. Така ж ситуація з муніципальним громадським транспортом. Так, дуже складно, але всі працюють, бо розуміють, що від цього залежить життя людей», - наголосив Ігор Терехов.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники Харкова допомагають військовим у будівництві фортифікаційних споруд.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме