ХПІ здобув золото на національних турнірах з боротьби

Студенти та випускники НТУ «ХПІ» здобули дві золоті нагороди на престижних національних змаганнях з боротьби.
 
Нещодавно у Києві відбулися чемпіонат України з греко-римської боротьби та Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок, передає РЕДПОСТ.
 
Студент Інституту соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» Дмитро Васильєв став переможцем у ваговій категорії 72 кг, а випускник ХПІ Каміль Керімов здобув золоту медаль у категорії 61 кг. 
 
Ще двоє студентів університету – Віктор Бороган (65 кг) та Руслан Прокопов (125 кг) – увійшли до четвірки найсильніших учасників змагань.
 
Турніри відбулися у легкоатлетичному манежі Києва за участю понад 250 спортсменів. Кубок України з вільної боротьби було присвячено пам’яті полеглих воїнів 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов».
 
Головна нагорода турніру, перехідний командний Кубок, занесена до Національного реєстру рекордів України та вважається «спортивним Оскаром»: вага трофею 16 кг, він виготовлений з надміцного алюмінієвого алюмінієвого сплаву, покритий стерлінговим сріблом, а ручки оздоблені 22-каратним золотом.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харків’яни успішно виступили на Дефлімпійських іграх.
 
Тэги:  спорт, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме