Як повідомляє
РЕДПОСТ, світковий захід для дітлахів був проведний в безпечному просторі в Основ'янському районі.
У ньому взяли участь понад 90 хлопчиків і дівчаток. Їх привітала голова райадміністрації Ганна Головчанська. Наприкінці свята діти отримали солодкі подарунки.