Як повідомляє
РЕДПОСТ, діти подивилися творчі номери, підготовлені педагогами та вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості №2, а також взяли участь у конкурсах та отримали подарунки.
мер Харкова Ігор Терехов привітав дітей та батьків зі святом і підкреслив, що саме такі моменти, коли діти сміються, святкують і вірять у дива, додають усім харків’янам сили й надії, особливо у воєнний час.
«У День Святого Миколая ми всі просимо його про головне - щоб наші мрії здійснилися. Щоб нарешті настав мир, щоб наші військові повернулися живими й здоровими до своїх домівок, і щоб усі українські сім'ї жили щасливо», - зазначив мер.