11.11.2025 10:46
Суспільство

Як повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на міську раду, три роки тому у Харкові запровадили пункти видачі гарячого харчування для мешканців на базі закладів освіти. Вони створювались для підтримки громадян під час воєнного та кризового періоду.
Спочатку планувалося готувати близько 15 тис. порцій на день, але вже сьогодні кухарі щодня забезпечують понад 50 тис. порцій. Пункти функціонують навіть під час блекаутів, гарантуючи доступ до гарячого харчування незалежно від складнощів із енергопостачанням.

Загалом за три роки роботи харківським мешканцям видано понад 38 млн порцій гарячих обідів, що свідчить про масштабну роботу системи та її важливість для громади.
