Загалом з початку тижня було зібрано понад 10 тис. куб. листя. З доріг комунальники вивезли більше ніж 600 куб. сміття і змету.
Окрім цього, фахівці облаштували підходи до бюветів, відновили покриття в місцях розриття інженерних служб, а також виконали профілювання доріг приватного сектору, зокрема вул. Камишова, вул. Гетьманська, вул. Баркалова та ін.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що з початку листопада
газовики Харківщини понад 20 разів виїжджали на виклики, спричинені обстрілами.