Як повідомляє
РЕДПОСТ, протягом квітня-серпня 2025 року троє жителів Харкова систематично обкрадали приватні будинки у місті:
-
Переконавшись, що вдома нікого немає, вони заходили у двір і проникали до приміщення шляхом зламу вікна або вхідних дверей. Один із зловмисників завжди лишався ззовні і пильнував сторонніх осіб.
-
Чоловіки ретельно обшукували будинки і виносили звідти цінне майно, яким у подальшому розпоряджалися на власний розсуд.
-
Серед викраденого — ювелірні вироби, грошові кошти, колекційні монети, техніка.
Усього задокументовано 7 епізодів крадіжок. Загальна сума завданої потерпілим шкоди становить понад 400 тис. гривень.
Обвинувачених судитимуть у Немишлянському районному суді м. Харкова. Їм світить до 8 років тюрми.