Понад 300 крадіжок електроенергії на суму понад 22 мільйони гривень — цьогорічна сумна статистика, зафіксована на Харківщині.
«У тяжких умовах війни, коли критична інфраструктура зазнає нищівних ворожих ударів, а енергетики працюють під постійною загрозою обстрілів, знаходяться недобросовісні споживачі, які хочуть "зекономити" незаконним способом.
Сумно, що 90% крадіжок здійснюють побутові споживачі, свідомо пошкоджуючи пломби або змінюючи роботу лічильників», - сказали енергетики.