Як повідомляє РЕДПОСТ, чоловік на сходах підземного переходу станції метро «Турбоатом» напав та заволодів барсеткою 64-річного місцевого жителя, у які знаходилися
-
два мобільні телефони,
-
значна сума грошей,
-
банківські картки,
-
паспорт та
-
пенсійне посвідчення.
Після пограбування злодюга утік.
Розшукуючи грабіжника поліцейськ оперативно
-
відпрацювали прилеглу територію,
-
проаналізували відеозаписи з камер спостереження та
-
встановили маршрут руху зловмисника.
-
виявили схованку, де зберігалася частина викрадених речей - мобільні телефони, документи та інше майно потерпілого.
-
встановили та затримали 39-річного харків’янина, у якого знайшли та вилучили 2800 доларів США постраждалго чоловіка.
Зловмиснику оголошено підозру у грабіжі та відправлено під варту на 60 діб.
Поліція також перевіряє причетність затриманого до інших аналогічних злочинів на території Харківської області та в інших регіонах.