Злодюга пограбував людину у переході харківського метро

Стало відомо, як харківські правоохоронці спіймали зловмисника.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, чоловік на сходах підземного переходу станції метро «Турбоатом» напав та заволодів барсеткою 64-річного місцевого жителя, у які знаходилися
  • два мобільні телефони,
  • значна сума грошей,
  • банківські картки,
  • паспорт та
  • пенсійне посвідчення.
 
 
Після пограбування злодюга утік.
 
Розшукуючи грабіжника поліцейськ оперативно
 
  • відпрацювали прилеглу територію,
  • проаналізували відеозаписи з камер спостереження та
  • встановили маршрут руху зловмисника.
  • виявили схованку, де зберігалася частина викрадених речей - мобільні телефони, документи та інше майно потерпілого.
  • встановили та затримали 39-річного харків’янина, у якого знайшли та вилучили  2800 доларів США постраждалго чоловіка.
Зловмиснику оголошено підозру у грабіжі та  відправлено під варту на 60 діб.
 
 
Поліція також перевіряє причетність затриманого до інших аналогічних злочинів на території Харківської області та в інших регіонах.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости