За допомогою спеціального транспортного засобу із селища Великий Бурлук було евакуйовано 3 особи, зокрема 15-річну дівчинку.
В евакуаційних заходах взяли участь 3 співробітників ДСНС, включно з офіцером-рятувальником громади.
«Нагадуємо жителям населених пунктів, де запроваджено обов’язкову евакуацію: дбайте про своє життя та безпеку! Не наражайте себе на небезпеку – переміщуйтеся до захищених зон.
На Харківщині функціонує цілодобова «гаряча лінія» з питань евакуації, створена за підтримки благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр».
Звертайтеся за номером: 0-800-33-92-91», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом доби російські
удари охопили шість населених пунктів Харківщини, спричинивши руйнування залізничних об’єктів та електромереж у двох районах.