Відповідне
рішення було ухвалене сьогодні, 19 листопада, на позачерговій сесії міськради, передає
РЕДПОСТ.
Як повідомили в Департаменті бюджету і фінансів, це обумовлено наданням Харкову додаткової дотації на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування в сумі 224,1 млн грн.
За рахунок перерозподілу раніше затверджених бюджетних призначень були збільшені видатки на:
-
заробітну плату працівникам комунальних підприємств житлово-комунального господарства та метрополітену - на 205,6 млн грн;
-
безперебійне функціонування системи теплопостачання - на 46 млн грн;
-
виконання боргових зобов’язань комунальних підприємств «Харківські теплові мережі» та «Харківводоканал» за інвестиційними проєктами - на 353,3 млн грн;
-
надання допомоги військовим частинам та спеціальним органам з правоохоронними функціями - на 10 млн грн.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що Харків представив роботу Ситуаційного центру на польсько-українській конференції у Варшаві.