У Дергачівській громаді задекларували автомат та набої

18 листопада 2025 року до відділу поліції звернувся місцевий мешканець із наміром задекларувати автомат Калашникова та 12 набоїв до нього.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області
 
Чоловік пройшов швидку процедуру декларування і тепер на законних підставах може зберігати зброю до закінчення дії воєнного стану.
 
Важливо. Якщо ви знайшли зброю або боєприпаси або у вас є незареєстрована зброя:
 
  • негайно зверніться до найближчого підрозділу поліції або зателефонуйте на лінію 102;
  • впродовж 24 годин зверніться до найближчого підрозділу поліції для декларування; 
  • підготуйте необхідні документи(заява, паспорт, фотокартка 3,5×4,5 см, витяг про місце проживання/реєстрацію, ідентифікаційний код). 
Після цього правоохоронці проведуть огляд зброї, перевірять отримані відомості, внесуть дані до обліку та видадуть вам повідомлення про декларування. Також вам роз’яснять правила безпечного зберігання та використання зброї.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що мешканці Харкова продовжують декларувати зброю в поліції.
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме