Харківська міська рада проведе 49-у позачергову сесію дистанційно

Сесія відбудеться 19 листопада. Депутати розглянуть 23 основних питання та блок «Різне».
Харківська міська рада проведе 49-у позачергову сесію дистанційно

Сорок дев’ята позачергова сесія Харківської міської ради 8-го скликання запланована на 19 листопада 2025 року. Засідання відбудеться у дистанційному режимі за розпорядженням міського голови Ігоря Терехова, передає РЕДПОСТ.

До порядку денного включено 23 основних питання, серед яких: внесення змін до бюджету Харківської територіальної громади на 2025 рік, коригування програм розвитку житлово-комунального господарства та соціального захисту, затвердження плану роботи ради на 2026 рік, питання комунальної власності та приватизації, створення інклюзивно-ресурсних центрів, регулювання земельних відносин та розроблення документації із землеустрою.

Детальний порядок денний сесії включає, зокрема, питання про присвоєння чергового рангу міському голові, внесення змін до структури та положень виконавчих органів, а також впорядкування топонімії та дострокове припинення повноважень окремих депутатів.

Крім того, депутати розглянуть блок «Різне» та нагородження Почесною грамотою Харківської міської ради.

Розпорядження про проведення сесії оприлюднено 18 листопада під номером 282.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові планують створити представництво для фіксації воєнних руйнувань у Реєстрі збитків.

Тэги:  сесія, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме