Як повідомляє
РЕДПОСТ, бригади філії «Благоустрій» комунального пдприємства наводять лад в Основ'янському районі. Вони прибирають опале листя у дворах багатоповерхівок та вздовж «червоних» ліній. До робіт залучено понад 140 працівників підприємства.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники
провели осінню толоку.