У суботу, 15 листопада, на Харківщині протягом доби працюватимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».
Таке рішення ухвалили в НЕК «Укренерго» через серйозні пошкодження енергосистеми після останніх російських обстрілів.
В «Харківобленерго» попередили, що одночасно застосовуватимуть від двох до трьох із половиною черг відключень. Для кожної черги визначено орієнтовні періоди, коли світло буде відсутнє:
Список адрес для кожної черги оприлюднено на офіційних ресурсах «Харківобленерго».
Окрім того, для промислових підприємств і бізнесу впродовж доби діятимуть графіки обмеження потужності. У компанії наголосили, що ситуація в енергосистемі залишається нестабільною, тому важливо слідкувати за оновленнями.