17 нових випадків захворювання на COVID-19 діагностували в Харкові за тиждень

У Харкові на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 6 по 12 листопада захворіло 1214 осіб.
17 нових випадків захворювання на COVID-19 діагностували в Харкові за тиждень
Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано 17 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, передає РЕДПОСТ.
 
Одного хворого на грип та ГРВІ було госпіталізовано.
 
Також, як раніше повідомляли в МОЗ, за період з 3 до 9 листопада на грип, COVID-19 та інші гострі респіраторні вірусні інфекції в Україні перехворіло 106 789 людей, з яких 58 753 — діти.
 
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 14 листопада.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме