Сапери Харківщини знешкодили за тиждень більше 1500 вибухонебезпечних предметів

Підбито підсумки роботи рятувальнків Харківщини.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, на Харківщині продвожується розмінування. портягом тижня розміновано понад 301 гектар території, обстежено: 
 
  • понад 143 гектари сільгоспугідь;
  • 240 метрів автомобільних доріг;
  • понад 20 кілометрів ліній електропередач;
  • 680 метрів газопроводів;

Також

  • розміновано 2 домоволодіння;
  • повторно підключено до електромережі 8348 абонентів.
  • знешкоджено 1571 вибухонебезпечний предмет.
 
Надзвичайники нагадують: про виявлені підозрілі предмети чи засоби ураження негайно повідомляйте за номерами 101, 102.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у лікарні помер хлопчик, якого атакував ворожий дрон.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме