Як повідомили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, в одному з під’їздів фахівці вже демонтували аварійні конструкції для подальшого відновлення.
На даху будівельники залили нову стяжку, після чого почали підготовчі роботи до облаштування покриття загальною площею понад 1,2 тис. кв. м.
У будинку монтують нові металопластикові вікна, відновлюють відкоси та штукатурять стіни в місцях загального користування.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові планують
створити представництво для фіксації воєнних руйнувань у Реєстрі збитків.