Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – у Харківській, Сумській і Полтавській областях запроваджені аварійні відключення електроенергії.
Після скасування аварійних знеструмлень – всі споживачі повернуться до графіків погодинних відключень.