09.06.2026 14:00
Дороги та транспорт
Як повідомляє РЕДПОСТ, в Харкові тимчасово призупинено рух поїздів метрополітену через зниження напруги нижче допустимого рівня.
Як повідомили в адміністрації КП «Харківський метрополітен», підземка наразі працює у режимі укриття – пасажири можуть перебувати на станціях під час повітряної тривоги.
Про відновлення руху поїздів буде повідомлено додатково на офіційних ресурсах підприємства.
Раніше повідомлялося, що Олексіївська лінія тимчасово працювала лише на ділянці між станціями «Метробудівників» і «23 Серпня», однак через подальше зниження напруги рух зупинено повністю.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram