Як повідомляє
РЕДПОСТ, в Україні запустили новий пілотний інструмент підтримки українських педагогів — політику «Гроші ходять за вчителем». Відтепер кожен учитель сам вирішуватиме, як розвиватись і де навчатися.
Держава нараховуватиме 1500 гривень на віртуальний рахунок кожного педагога
Ці кошти можна буде самостійно використати на навчальні курси, які відповідають власним потребам і професійним планам. Увесь процес відбуватиметься на державній діджитальній платформі.
Участь в пілоті можуть взяти
-
директори,
-
заступники й
-
учителі, які працюють з 7–9 класами НУШ, а також 10 пілотними класами старшої профільної школи.
Реєстрація для педагогів на платформі «Вектор» відкриється вже у грудні 2025 року за цим
посиланням
Навчання розпочнеться на початку нового року.
Це частина спільної програми Міністерства освіти і науки та Світового банку.