Працівники ТЦК забрали й хотіли мобілізувати охоронця Анджеліни Джолі (оновлено)

Кінозірці, яка їхала до Херсону, довелося його звільняти.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, працівники ТЦК зупинили 2 перших великих джипи кортежу Анджеліни Джолі на блокпості. В одного чоловіка виявились якісь проблеми з документами. Він повідомив, що везе дуже важливу людину-миротворця, на що йому відповіли «Нам все одно, кого ти везеш. Немає документів — їдемо у військкомат».
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Уся колона попрямувала до ТЦК в Південноукраїнську на Миколаївщині, а авто Анджеліни Джолі було в самому кінці: доки вирішувалися питання — у будівлю особисто зайшла сама голлівудська зірка.
 
"Про охоронця Анджеліни Джолі — правда. ТЦК дійсно його забрали й хотіли мобілізувати, - підтвердив інформацію нардеп Олексій Гончаренко.
 
 
"Анджеліна Джолі зайшла в ТЦК і попросилася до туалету. Охоронця силою ніхто не пакував: його просто було запрошено відвідати військкомат", - прокоментували у Сухопутних військах.Він офіцер запасу. Встановили його особу, після чого він спокійно поїхав у своїх справах. Проблемних питань не виникало. Все в рамках закону."
 
3а іншою інформацією чоловік, який був у конвої кортежу Джолі зараз у ТЦК і готується до військової служби. Він не мав документів і взагалі не зрозуміло, як він потрапив у конвой. Громадянин підтверджених підстав для відстрочення мобілізації не має.

Наазхі відом, що затриманим виявився водій кортежу акторки Анджеліни Джолі 33-річний волонтер та тренер із бойового самбо з Кропивницького Дмитро. За словами родичів, чоловік є офіцером запасу зі свіжим висновком ВЛК, але має хронічний діагноз, що обмежує його придатність до військової служби. Доля його наразі невідома. Телефон не відповідає. 

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме