Як повідмляє
РЕДПОСТ, комунальники поповнили запаси Обласного центру служби крові.
Фахівці підприємства здали кров для поранених захисників, постраждалих внаслідок обстрілів цивільних та інших пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги.