У жовтні комунальники Харкова зібрали понад 43 тисячі кубометрів листя

За місяць працівники підприємства зібрали у дворах і на зелених зонах понад 43 тисячі кубічних метрів опалого листя.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Крім того, з міських доріг було вивезено понад 4,5 тис. куб. м змету, сміття та ТПВ.
 
Роботи виконуються в усіх районах міста. Попри мінливі погодні умови, комунальники щоденно впорядковують вулично-дорожню мережу та прибудинкові території.
 
 
Підприємство також стежить за готовністю техніки й засобів малої механізації до зимового утримання дворів і доріг, аби своєчасно реагувати на зміни погоди.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що комунальники зібрали понад 700 кубів листя у Центральному парку Харкова.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме