23.06.2026 10:10
ЖКГ

Жителів Харківщини просять вчасно передати показники газових лічильників за жовтень, щоб уникнути нарахувань за середнім споживанням. Зробити це можна до 5 листопада. Про це повідомляє РЕДПОСТ з посиланням на Харківську міську філію «Газмережі».
Наразі доступні нові та оновлені сервіси для подачі даних: