Комунальні підприємства Харкова потребують робочої сили

Комунальні підприємства міста Харкова відчувають брак робочої сили.
Комунальні підприємства Харкова потребують робочої сили
Як розповів міський голова Ігор Терехов під час заходу в рамках проєкту «Нова країна» від інформаційного порталу «LB.ua», роботу, зокрема, активно пропонують внутрішньо переміщеним особам, передає РЕДПОСТ.
 
«Державна служба зайнятості має спрямувати свою діяльність на заохочення людей перекваліфіковуватись і починати працювати. Наприклад, нам потрібні водії. Зараз машиністами в метро, водіями трамваїв і тролейбусів працюють жінки.
 
Ми їх навчаємо та даємо роботу. І потребуємо в цьому напрямку державної підтримки», - підкреслив мер.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов пояснив, чому потрібно відновлювати житловий фонд вже зараз.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме