18.06.2026 12:28
ЖКГ
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, Президент України Володимир Зеленський нагородив державними відзнаками працівників енергетичної галузі за вагомий внесок у розвиток енергетичного комплексу, самовідданість під час ліквідації наслідків аварій і сумлінне виконання професійних обов’язків у воєнний час.
Серед відзначених – п’ятеро співробітників АТ "Харківобленерго".
Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджені:
.jpg)
Орден "За мужність" ІІІ ступеня отримали:
