Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Луцьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів до 15 років. У змаганнях взяли участь понад 300 юних спортсменів із різних регіонів країни.
Представниці Харківської області
вибороли п’ять нагород — три золоті, одну срібну та одну бронзову медаль.
-
Чемпіонками України стали Вікторія Колодій, Віталіна Телішевська та Поліна Кальник.
-
Віце-чемпіонский титул виборола Кіра Левандовська.
-
Бронзовою призеркою стала Наталія Вольвач.
Завдяки високим результатам харківські важкоатлетки забезпечили своїй команді перше загальнокомандне місце.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що харквська пара переможно
виступила на Всеукраїнському фестивалі спортивного танцю.