Отримав вирок мешканець Харківщини, який шпигував на користь загарбників

Чим займався чоловік на Харківщині з'ясували правоохоронці.
 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 44-річний мешканець Харківщини працював на російських інтервентів: 
 
  • через месенджер Telegram за обіцяну грошову винагороду збирав та передавав інформацію про оборонні підприємства й військові об’єкти Харкова та області.
  • надіслав фото заводу в обласному центрі, прилеглі залізничні колії,
  • надав інформацію про охорону та ситуацію на території.
  • направив детальні відомості про роботу блокпоста у регіоні — зокрема кількість силовиків і розташування їхнього транспорту.
Під час судового розгляду мешканець Харківщини повністю визнав вину.
 
Обвинувальний вирок - 8 років позбавлення волі - ухвалено Харківським районним судом Харківської області. Триває строк на апеляційне оскарження.
 
До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що засуджено підполковника окупаційної армії, який віддавав злочинні накази та брав участь у терорі місцевого населення Харківщини.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Материалы по теме