Представники медичних установ і соціальних служб, зокрема служби у справах дітей, управління соцзахисту та терцентру, надали роз’яснення щодо медичних і соціальних послуг, державних та місцевих виплат.
Окрему увагу приділили питанням інтеграції ВПО, підтримці дітей і людей похилого віку.
Також учасникам розповіли про переваги «Картки харків’янина». Цього дня 50 переселенців, які раніше подали заяви-анкети, отримали свої Х-card.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові станом на 1 жовтня
зареєстровано понад 206,8 тис. внутрішньо переміщених осіб.