
Ввечері 19 жовтня російські війська завдали двох ударів по території Золочівської громади Харківської області. Про це виданню «Думка» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко, передає РЕДПОСТ.
О 17:15 окупанти застосували дрон (попередньо “Блискавка”) по території районного відділення “Харківобленерго” в селищі Золочів. Внаслідок влучання в землю пошкоджено адміністративну будівлю підприємства. Постраждалих немає, електропостачання не перервано.
Близько 17:50 російські війська скинули чотири авіаційні керовані бомби (КАБи) на околиці села Уди тієї ж громади. Інформації про руйнування чи поранених не надходило.
Правоохоронці та представники енергетичних служб фіксують наслідки обстрілів і визначають масштаби пошкоджень.