Правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний онук потерпілої. 22-річний чоловік викрав телефон, який бабуся залишила біля ліжка, а згодом знайшов схованку та забрав 400 гривень.
Викрадене майно правоохоронці повернули власниці.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років.