Як повідомляє
РЕДПОСТ, 13 жовтня 2025 року хакрівський поліцейським стало відомо, що дебошири пошкодили водомат з питною водою в центральному районі міста. Правоохоронці виїжджали за адресою, провели огляд місця події. Інформацію про подію зареєстрували в системі Єдиного обліку. Розпочали перевірку, у ході якої буде встановлено причетних осіб, всі обставини інциденту та надано правову оцінку.
Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що отримав вирок збоченець, який
розбещував маленьких дівчаток на Харквщині.